KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488117
nr 1448 8117
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 54, stilleben. Olja på duk, 50x60cm, yttermått inklusive ram: 66x78cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 februari 2022
kl 18:27:48
14/2 17:53:53
14/2 18:22:23
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers